Search

listwa szklana

60,00 

listwa dekoracyjna

plaster 100 mm x 200 mm

grubość 12 mm

na zamówienie

 

Qty
SKU:listwa/mozaika10x20

Produkt dostępny na zamówienie

Listwa wykonana jest ze szklanych elementów o różnej szerokości, grubości i kolorze

strona listwy przylegająca do ściany posiada unikalną strukturę, aby ja podkreślić dobrze jest używać białego kleju do kafelków. Elementy szklane nie są naklejone na siatkę, aby ułatwić przenoszenie i montaż – na prawej stronie przyklejona jest przezroczysta folia, którą po zamontowaniu plastra należy usunąć.

Wysokość listwy to 100 mm +- 3 mm

Dzięki zróżnicowanej grubości szklanych elementów listwa jest przestrzenna, a na różnych grubościach szkła światło załamuje się w odmienny sposób ożywiając pomieszczenie.

Użycie takiej listwy w połączeniu z modnymi obecnie na rynku elementami wystroju wnętrz, takimi jak duże ceramiczne lub kamienne kafle czy beton wykończeniowy da nam indywidualny, ciepły akcent.

Tutaj znajdziesz informacje o montażu 

Jeśli potrzebujesz w innym kolorze, lub innym formacie skontaktuj się mailem

Czas realizacji zamówienia wynosi od 14 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych lub wymagających spersonalizowania, czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Zdjęcia produktu mają charakter informacyjny, z uwagi na ręczny sposób wykonania przedmiotów istnieje możliwość nieznacznych różnic kształtów oraz kolorów konkretnego wzoru.

 

 

Waga 0,2 g
Wymiary 200 × 100 × 12 mm

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Back to Top