Sale!
,

glina + szkło 24 sierpnia

Original price was: 350,00 zł.Current price is: 300,00 zł.

4 miejsca

udział w warsztatach 24 sierpnia 2024 r.

12.00 – 16.00

Availability: Na stanie

SKU: glina+szklosierpien-1 Kategorie: , Tagi: ,

Zapraszam na zajęcia na których poznasz podstawy pracy ze szkłem techniką fusingu; dowiesz się wiele o stapianiu szkła i gięciu w specjalnych piecach. Nauczysz się ciąć szkło, łamać je, szlifować, dekorować i łączyć z różnymi materiałami. Przejdziesz ekspresowe szkolenie bezpiecznej pracy ze szkłem, dostaniesz odzież ochronną oraz wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy.

Dowiesz się jak powstają gięte na formach szamotowych patery, samodzielnie zaprojektujesz i wykonasz z gliny szamotowej formę dla swojej patery szklanej,

Na zajęciach wykonasz własną formę szamotową do gięcia szkła, dotniesz i wykończysz szkło do ugięcia na przygotowanej formie.

Efektem naszego spotkania będzie samodzielnie wykonana patera ze szkła na formie szamotowej. Znaczy to tyle, że: na zajęciach zaprojektujesz i wykonasz formę z gliny szamotowej, do której dopasujesz aby po jej wypaleniu ugiąć szkło.

Wykonasz paterę, którą wraz ze swoją formą szamotową odbierzesz w pracowni po około 21 dniach.

Zdobyte doświadczenie da Ci podstawowe pojęcie o pracy ze szkłem, bazę do dalszych prób oraz gotową formę do gięcia szkła, którą możesz wykorzystać do następnych szklanych naczyń.

Zajęcia trwają cztery godziny.

Scroll to Top