Search

Sold out

glina + szkło – 13 kwietnia

350,00 

udział w warsztatach 13 kwietnia 2024 r.

12.00 – 16.00

SKU:glinaplusszklo-1

Brak w magazynie

Poznasz podstawy pracy ze szkłem techniką fusingu; dowiesz się wiele o stapianiu szkła i gięciu w specjalnych piecach. Nauczysz się ciąć szkło, łamać je, szlifować, dekorować i łączyć z różnymi materiałami. Przejdziesz ekspresowe szkolenie bezpiecznej pracy ze szkłem, dostaniesz odzież ochronną oraz wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy.

Dowiesz się jak powstają gięte na formach szamotowych patery, samodzielnie zaprojektujesz i wykonasz z gliny szamotowej formę dla swojej patery szklanej,

Na zajęciach wykonasz własną formę szamotową do gięcia szkła, dotniesz i wykończysz szkło do ugięcia na wypalonej formie.

Efektem naszego spotkania będzie samodzielnie wykonana patera ze szkła na formie szamotowej. Znaczy to tyle, że: na pierwszych zajęciach zaprojektujesz i wykonasz formę z gliny szamotowej, na której po jej wypaleniu, uginać będziesz szkło.

Wykonasz paterę, którą wraz ze swoją formą szamotową odbierzesz w pracowni po około 21 dniach.

Zdobyte doświadczenie da Ci podstawowe pojęcie o pracy ze szkłem, bazę do dalszych prób oraz gotową formę do gięcia szkła, którą możesz wykorzystać do następnych szklanych naczyń.

Zajęcia trwają cztery godziny.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Back to Top