Do kafli, płytek, terakoty dostępnej w sklepach dodaję ten ostatni ruch, powoduję, że zwykłe płytki stają się wyjątkowe. Często wystarczy jeden element, aby zmienić charakter wnętrza, kilka nietypowych płytek, podświetlona szklana listwa wieńcząca fabryczne płytki.

Dzięki temu, że wszystko przy płytkach, i ceramicznych, i szklanych wykonywane jest ręcznie, mogę zmieniać ich wymiary, dostosowując się do konkretnych potrzeb, unikając dzięki temu cięcia gotowych płytek. Dodatki, niestandardowe fragmenty, mniejsze lub większe części kompletu płytek mogą zostać dostosowane do konkretnych wymiarów.

Prezentowane tutaj płytki to tylko kilka możliwości, wymiary szklanych elementów są ograniczone tylko przez naszą fantazję i potrzebę. Kolorystyka uzależniona jest od kolorów szkła float dostępnego na rynku, raczej nie barwię szkła, samo w sobie jest już piękne, staram się zachować i jedynie podkreślić jego urodę.

Ceramiczne i szklane kafelki wykonuję na zamówienie. Podane na stronie ceny, to ceny kafli tutaj prezentowanych, wszelkie indywidualne zmiany mają wpływ na ostateczną cenę zamówienia. 

Zapraszam do wspólnej pracy  

Built with Berta